PRAVIDLA – Expedice Jamajka
?>

PRAVIDLA

Jak vyhrát?

Za každých 500 Kč nákupu u našich hlavních sponzorů Growshop.cz (eshop či prodejna v Bořivojově ulici) a Seedbank.cz (eshop či prodejny na Újezdě a v Bořivojově ulici) získáváš jeden soutěžní los. Soutěžní losy budou po nákupu odeslány na tvůj mail. V případě nákupu v kamenných prodejnách tě tedy zaměstnanci požádají o jeho sdělení.

Soutěž trvá od 15.5.2019 do 11.9.2019

Výherci budou vylosováni dne 14.9.2019 na akci Stop Zevling.

Čím více losů, tím větší šance na výhru!

V ceně výhry: hotel, letenka, zelená dieta, doprava po ostrově, vstupy

Termín zájezdu: začátek prosince 2019

* v případě výplaty finančních náhrad za opožděný let či jiné kompenzace nemají výherci soutěže nárok na vyplacení této částky, nýbrž tato náleží organizátorovi expedice

Co vás čeká, když vyhrajete místo v Expedici Jamajka 2019?

Deset dní plných exotické přírody a reggae, večery prosycené vůní kouzelných bylin, nezapomenutelné západy slunce, surfařské spoty, pouliční život Kingstonu, chuť jamajského rumu, kilometry písečných pláží a stín tropického pralesa. To vše, a ještě mnohem více, na vás čeká v průběhu EXPEDICE JAMAJKA 2019.

Průzkumná expedice Jamajky nemůže končit ničím jiným než cestou napříč ostrovem do městečka Negril, ve kterém si za doprovodu reggae sound systémů a družné společnosti „lokálních týpků“ naposledy vychutnáte jamajské pláže, vysoké mořské útesy a ty nejkrásnější západy slunce v Karibiku.